چرا باید برنامه نویسی یاد بگیریم؟

• برنامه نویسی کاری دوست داشتنی و البته درآمدزا هست که بسیاری حتی از به سمت اون رفتن هم میترسند. بدون شک برنامه نویسی اصلی‌ترین بخش فناوری هست و در تمام بخش‌های اون مهندسین نیاز به دانش برنامه نویسی دارند تا بتونند مراحل مختلف رو پشت سر بذارن.

• با گسترش اسمارت فون و تبلت‌ها و حضور فروشگاه‌های آنلاین، اپلیکیشن برای سیستم عامل های مختلف بسیاری از افراد با مشاهده تعداد دانلود و درآمد هر یک از اپلیکیشن‌ها، به وجد میان که چه خوبه که اونها هم به سمت این شغل برن و درآمد خوبی رو برای خودشون ایجاد کنن.

 

• باید قبول کنیم که برنامه نویسی برای اسمارت فون‌ها درآمد خوبی داره و البته این درآمد تنها به ساخت برنامه و منتظر شدن برای فروش اون برنمیگرده. زمانی که فرد، برنامه نویسی برای اسمارت فون‌ها رو یاد بگیره ، قادر خواهد بود تا حتی به استخدام شرکتی خاص دربیاد و برای اون شرکت یا کمپانی در توسعه اپلیکیشن‌هاشون کمک کنه. اما در کنار این موضوع ، بسیاری از افراد نیز از طریق ساخت برنامه و قرار دادن آن در فروشگاه‌های اندرویدی به درآمد می‌رسن که گاهی این میزان فروش اعداد بسیار بزرگی رو نشون می‌ده.

 

• باید قبول کنیم که برنامه نویسی یک دانش سخت و شاید گاهی اعصاب خرد کن هست و دلیل بسیاری از دوستداران این شغل برای عدم ورود به این حوزه نیز به همین موضوع برمیگرده ، اما در کنار این سختی‌ها و… شاید یکی از بهترین لحظات برنامه نویس ها در پشت کد‌ها می‌گذره ، چون بسیاری از آن‌ها بر این باور هستند که برنامه نویسی یه شغل لذت بخش هست و زمانی که بتونید بعد از چند روز کار یک مشکل (باگ) برنامه خود را برطرف کنید بهترین لحظه عمرتون رو سپری میکنید.

 

• نکته دیگه در خصوص برنامه نویسی به دورکاری بودن اون برمیگرده . زمانی که شما استخدام شرکتی میشید، اصولا باید در اون محل حضور پیدا کنید اما زمانی که تصمیم می‌گیرید یک برنامه رو خودتون بسازید و در فروشگاه‌های اندرویدی منتشر کنید، در این حین هست که دیگه نیازی به خروج از خونه رو ندارید. بله! شما می‌تونید در گوشه یکی از اتاق‌های خونه خودتون کار کنید و آخر ماه هم درآمد خوبی رو به جیب بزنید. یکی دیگه از ویژگی‌های برنامه نویسی برای اسمارت فون‌ها و البته سایر بخش‌های برنامه نویسی هم اینه که شما می‌تونید از طریق سایت‌های مختلف پروژه‌هایی رو بگیرید و با کار کردن و تحویل دادن اون کسب درآمد کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *