کسب درآمد از مشاوره دادن در تلگرام

کسب درآمد از مشاوره دادن در تلگرام

هر چه بیشتر می گذرد افرادی که اقدام به کسب درآمد از مشاوره دادن در تلگرام میکنند؛ بیشتر میشود. باورش سخت است اما درآمدی که بعضی ها توانستند در چند ماه گذشته از این طریق به دست بیاورند غیر قابل توصیف است. در واقع شاید موضوع عجیبی باشد اما افراد بسیاری در جامعه وجود دارند که حاضر هستند مبلغ زیادی را به عنوان حق مشاوره صرف کنند.

 

کانال (میلیونرهای خودساخته)

نمونه ای از کانال هایی است که توانسته از طریق مشاوره دادن، کسب درآمد میلیونی در مدتی کوتاه داشته باشد. تصویری از کانال و قیمت های مشاوره او را می توانید در عکس پایین ببینید.

کسب درآمد از مشاوره دادن در تلگرام برای کسب درآمد از مشاوره دادن در تلگرام ابتدا شما باید فردی با اطلاعات زیاد در حوزهای خاص باشید. این عنوان در معرفی شما مهم و تاثیرگذار است. (البته به خودتان سخت نگیرید که مدرک دانشگاهی یا…داشته باشید می تواند خیلی ساده تر از آنچه که فکر می کنید باشد) ایجاد یک کانال جذاب و جذب عضو برای آن، روش مؤثری جهت ارتباط مستقیم با افراد علاقه مند به خواندن مطالب شما است. شما باید نسبت به موضوعی که انتخاب کرده اید مدعی باشید و بتوانید دیگران را مجاب کنید که اگر به شما مبلغی به عنوان حق مشاوره بپردازند، اشتباه نکرده اند. همچنین علاوه بر ادعا، باید اطلاعات خود را نسبت به موضوع مورد مشاوره خود افزایش دهید.

 

دستورالعمل اجرایی برای کسب درآمد از مشاوره دادن در تلگرام

  1. یک کانال ایجاد کنید.
  2. در رابطه با موضوعی که قصد مشاوره دادن دارید فایل های صوتی و متنی ایجاد و در گروه های مختلف و کانال خودتان، قرار دهید.
  3. مبالغ مختلفی را به عنوان حق مشاوره تعیین و اطلاع رسانی نمایید.
  4. بازخوردهای مثبت نسبت به کانال و عملکردتان را انتشار داده تا عملکردتان به نوعی تبلیغ کارتان شود.
  5. اگر نسبت به خودتان و کارتان و مشاوره دادن در تلگرام اطمینان دارید، تخفیف های زماندار بگذارید تا افراد با شما تماس گرفته و ترسشان از کیفیت کار شما کمتر شود.
بیشتر بخوانید:  کسب درآمد از ساخت ربات تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *