کسب درآمد از برگزاری کلاس تلگرامی

کسب درآمد از برگزاری کلاس تلگرامی

چگونه با کلاس تلگرامی کسب درآمد کنم؟

اگر در موضوعی متبحر هستید و یا کتاب و رسانه‌های خوبی دارید تا آن‌ها را در قالب یک کلاس ارائه دهید؛ می‌توانید روی کسب درآمد از تلگرام حساب بازکنید. شیوه کسب درآمد به روش برگزاری کلاس تلگرامی جدیدترین روش برگزاری کلاس‌های آموزشی از راه دور است که امروزه بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد.

دلایل بسیاری برای این استقبال وجود دارد اما مهم‌ترین آن، فراگیر بودن استفاده از تلگرام و ابزارهایی نظیر کانال و گروه در آن است که تلگرام را بسیار مناسب برگزاری کلاس‌های آموزشی به شکل ایستا و پویا نموده است. این موضوع را می‌توان زمانی بیشتر متوجه شد که تلگرام را با شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، لینکدین، واتس‌آپ و … مقایسه نمود.

 

مزیت‌های بسیاری را می‌توان برای کلاس تلگرامی برشمرد ازجمله محدود نبودن تعداد شاگردانی که در قبال پرداخت هزینه می‌توانند در کلاس شرکت نمایند. به عبارتی شما هیچ محدودیتی در تعداد شاگردان شرکت‌کننده در کلاس مجازی خود، نخواهید داشت و علاوه بر این، فایل‌های استفاده‌شده در یک کلاس، می‌تواند به‌آسانی در دوره‌های دیگر کلاس‌ها نیز استفاده شود.

افراد زیادی هستند که علاقه‌مند به شرکت در کلاس تلگرامی هستند؛ ازجمله همه‌کسانی که در شهرهای دور زندگی می‌کنند و از اساتید و اطلاعات خوب بی‌بهره هستند و یا افرادی که کمبود وقت داشته و یا حتی افراد تنبل.

 

برای شروع کافی است یک گروه جدید بسازید و کسانی که به روش‌های پیش‌بینی‌شده هزینه پرداخت می‌کنند؛ وارد گروه کنید؛ بعد در یک‌زمان بندی که برای کلاس پیش‌بینی کرده‌اید باید داده‌هایی که از قبل آماده‌شده‌اند را به‌صورت منسجم و گام‌به‌گام در گروه منتشر کنید.

تلاش کنید از همه ظرفیت‌های ویدئویی، صوتی و متنی استفاده کنید. از یک دوست هم بخواهید که در حین زمان آموزش نظم گروه را مدیریت کند پس از پایان زمان کلاس به پرسش‌های کاربران پاسخ دهد و درنهایت در پایان روز گروه را ببندید و با درآمدی که کسب کرده‌اید کیف کنید!

 

دستورالعمل اجرایی برای کسب درآمد از کلاس تلگرامی

یک کانال ایجاد نمایید و در ابتدا تنها مطالب مفیدی که نشان‌دهنده تبحر شما در موضوع انتخابی‌تان است؛ قرار دهید.

به‌جای آنکه کانالی ایجاد نموده و زمان زیادی برای عضوگیری بگذارید؛ می‌توانید کانالی آماده با تعداد عضو بالا و در راستای موضوع کلاستان را خریداری نمایید.

می‌توانید با هزینه‌ای در کانال‌های دیگر عضوگیری نمایید.

به‌جای آنکه کانالی ایجاد نمایید می‌توانید با مدیران ابر گروه‌ها وارد گفتگو شده تا مطالب آموزشی روزانه رایگانی در ابر گروه آن‌ها قرار دهید. پس‌ازآنکه در ابر گروه شناخته شدید؛ شروع به تبلیغات نموده و کلاس تلگرامی را برگزار نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *