کسب درآمد از ایجاد کانال‌ فروشگاهی در تلگرام

کسب درآمد از ایجاد کانال‌ فروشگاهی در تلگرام

یکی از راه‌های کسب درآمد از تلگرام، کانال‌ فروشگاهی است. درواقع کانال‌ فروشگاهی، مانند وب‌سایت‌ فروشگاهی است که بعدها در غالب صفحات اینستاگرام فروشگاهی ایجاد شد و حال به شکل کانال‌ فروشگاهی متبلور شده‌ است. طرز کار همه آن‌ها مانند هم هست. صفحاتی برای ارائه کالاها همراه باقیمت جهت فروش پستی. نمونه‌ی این کانال‌ها را می‌توانید در تصویر پایین مشاهده کنید.

screen-کسب درآمد از ایجاد کانال‌ فروشگاهی در تلگرام

برای کسب درآمد از کانال‌ فروشگاهی، نیاز است تا شما اجناسی برای فروش داشته باشید. این اجناس هم می‌توانند متعلق به خود شما باشند و هم می‌توانند اجناس دیگران و یا شرکت‌های دیگر باشد.

 

دستورالعمل اجرایی برای کسب درآمد از کانال‌ فروشگاهی

۱. ابتدا تصمیم بگیرید قصد کار روی چه کالایی دارید.

۲. کانالی بانام مناسب برای کالای خود انتخاب نمایید.

۳. شروع به تبلیغات و تبادل کنید تا دیگران را با کانال‌ فروشگاهی خود آشنا نمایید. اعضای کانال شده است. لازم به ذکر است، اگر اجناس خیلی خاص برای فروش نداشته باشید باید زحمت زیادی برای عضوگیری بکشید؛ اما کانال‌هایی نظیر فروش انگشتر که در بالا نشان داده‌شده است، به‌سرعت عضوگیری می‌کنند.

 

ذکر چند نکته برای موفقیت بیشتر در ایجاد کانال‌ فروشگاهی:

سعی کنید برای خرید اعضا از جذابیت‌های زیادی همچون تخفیف‌های گروهی، تخفیف‌های زمان‌دار، اشانتیون، هدیه، کمپین و … در کانال خود قرار دهید.

 در کانال‌ فروشگاهی خود سفارشات هر روز خود و نظرات اعضا در رابطه با اجناس را به‌صورت مرتب در کانال قرار دهید تا اعضای دیگر نیز ترغیب به خریدن شوند.

از صفحه اینستاگرام نیز غافل نشوید و صفحه تجاری اینستاگرام خود را نیز ایجاد نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *